Станишівський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний

заклад»

Розпутня Вікторія Петрівна народилася 23 квітня 1968 року.

Закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. Горького. З 1988 року працює в Станишівській школі на посаді вчителя української мови та літератури. Вона є вчителем вищої категорії. В 2010 році була призначена директором Станишівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ». Її учні неодноразово є  призерами олімпіад, конкурсів.

У 1798 році у Васютинській Слободі (тодішня назва села) побудували церкву на честь святого апостола Івана Богословав. При ній до 1917 року діяла церковно-приходська школа. Зміна влади і події, що її супроводжували, змусили сільського духівника покинути село. По собі він залишив відносно великий будинок. Саме в ньому того ж року відкрили двокласну початкову школу. Одночасно при ній почали діяти курси лікнепу для дорослих. На той час у школі працювали лише два учителі: Лопатюк і Пустовіт (імена, на жаль,забуті).

Згодом двокласна переросла у чотирирічну початкову. Навчальний процес очолює Павло Іванович Бугайчук, а поруч з ним трудяться Митрофан Маркович Озадовський, Андрій Климович Шкарівський та Варвара Миколаївна(прізвище якої, на жаль, забуто).

Після переможного травня 1945 року директором школи призначено Григорія Спиридоновича Баліцького.

У 1950 році початкова школа переростає в семирічну трудову політехнічну. В 1959 році приймається рішення про будівництво нової школи. Вже в 1960 році «семирічка» стає восьмирічною загальноосвітнью школою, а посаду директора обіймає Марія Трифонівна Загурська. В 1963 році срібним передзвоном пролунав перший дзвінок у новій школі. Дзвінкоголосі учні та їх наставники у 1964 році висаджують біля нової школи ялинову алею, яка є її справжнім символом і в наш час.

З 1966 року школу очолює Варвара Сафронівна Бондаренко.

В 1974-1977 роках молодий талановитий математик Василь Онуфрійович Слободяник вестиме за собою педагогічний та учнівський колективи.

Добрий слід залишив по собі Микола Васильович Важинський, який очолював школу з 1977 по 1983 роки.

З 1983 по 2010 роки мудрим керівником навчального закладу був Володимир Федорович Лавріненко.

З 2010 року дружну шкільну родину очолює вчитель української мови та літератури вищої категорії Вікторія Петрівна Розпутня. Ніжна і лагідна посмішка, щире і добре слово, людяність і порядність, саме ці риси притаманні нинішньому директору.

Нині основам знань, мудрості і доброти навчають вчителі: Ю.Б.Козерівська, С.О.Козерівський, О.А.Кучеренко, Т.А.Розпутня, В.В.Ткаченко, Л.М.Рибалко, Л.Г.Хайленко, Т.В.Лещенко,  Л.С.Лисенко, О.М.Карпенко.

В закладі навчається 34 учні та 15 вихованців дошкільного закладу. Учні школи беруть активну участь у шкільних та районних конкурсах, олімпіадах, змаганнях.

Школа працює над методичною проблемою «Використання інноваційних технологій для формування життєвої компетенції учнів» та виховною проблемою «Методи і форми організації виховної діяльності педагогічного колективу спрямовані на формування особистості учня».